Masterguard Kesintisiz Güç Kaynakları

Secure Power Always

Masterguard Kesintisiz Güç Kaynakları

 

Chloride'ın Energy Plus serisi; son derece sağlam yapısı, çekici tasarımı, çoklu sistem entegrasyon yetenekleri ve double conversion (çift çevrim) teknolojisinin kullanılması sayesinde, elektrik şebekesindeki her türlü düzensizlik ve soruna karşı en verimli genel korumayı sunmaktadır.

 

Lider teknoloji

Energy Plus kritik uygulamalarınıza emniyetli bir güç mimarisi sağlamak için double conversion (çift çevrim) teknolojisini kullanmaktadır. Bu teknoloji en üst seviyede voltaj ve frekans regülasyonu sağlamaktadır ve şebeke elektriğinin kalitesinin düşük olduğu ortamlarda alternatif çözüm olabilecek tek üründür. Energy Plus ürün serisi son derece güçlü bir mimari, çekici bir tasarım ve çoklu sistem entegrasyon yetenekleri sunmaktadır.Müşterilere cihazlarını düşük kaliteli enerjiden ve AC düzensizliklerinden korumaları için gerekli unsurları sağlayan özelliklere sahiptir.

 

Bağlanabilirlik

Üniteyle birlikte ücretsiz yazılım da verilmektedir ve ünite RS232 iletişim portu vasıtasıyla PC'ye bağlanabilmektedir. Windows platformu için mevcut bulunan bu araç birkaç önemli faaliyeti mümkün kılmaktadır. İşletim modunun, frekans ve voltaj değerlerinin ekranda gösterilmesiyle UPS durumunun kolay takibi. Akü testi. KGK'yı manuel olarak bypass moduna alarak, giriş frekans aralığının tanımlanması ve otomatik restart fonksiyonunun etkinleştirilmesi / devreden çıkarılması ile çeşitli ayar parametreleri değiştirilebilmektedir. Çoklu bilgisayar sistemleri için, veri bütünlüğünü koruyan ve veri kurtarma sorunlarını asgariye indiren güvenli şekilde kendiliğinden kapatma bunlardan bazılarıdır.

 

Uzaktan teşhis

Daha yüksek bir esneklik derecesinin sağlanması için UPS'te dahili bir haberleşme yuvası bulunmaktadır. TCP/IP, SNMP ağ sayfası sunucusu ve çeşitli ileri özellikler yeteneğine sahip bir ağ adaptörü yönetebilmektedir (opsiyonel olarak). Bunlara ek olarak, 6 ve 10 kVA modelleri için, takip mesafesinin dışındaki UPS için bir dry-contact arabirim sağlayıp temas bilgisine dayanarak UPS'in çalışma parametrelerini gösteren bir AS400 kartı da bulunmaktadır.

 

Secure Power Always

Chloride, cihazınızı korumanıza ve UPS'inizin ömrünü uzatmanıza yardımcı olacak bir dizi ürün ve hizmet sağlayarak size tam bir güç çözümü sağlamaktadır.

Teknik Destek